1
برگزاری نشست کمیته دانشجویی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در دانشگاه پیام نور ممسنی
 
نشست کمیته دانشجویی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور روسای مراکز آموزش عالی و مسئول ستاد دهه فجر از فرمانداری، فرماندهی سپاه ممسنی و نماینده اداره اطلاعات در دانشگاه پیام نور ممسنی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ممسنی: ابتدا تلاوت آیاتی از سوره فجر آغاز و در ادامه دکتر لیلا جمشیدی رئیس دانشگاه ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را تبرک گفت و اظهار داشت: هر ساله مقارن با ایام الله دهه فجر کمیته دانشجویی شهرستان جهت هماهنگی و برنامه ریزی دهه فجر در دانشگاه پیام نور برگزار می گردد. امید می رود که امسال نیز مانند سالهای گذشته دانشگاه ها به عنوان نماد نخبگی و مظهر تحول و خیزش های فکری ،برنامه های پر بار و موثر متناسب با این مناسبت عظیم برگزار شود.
وی افزود : باید تلاش کرد با هماهنگی و پرهیز از موارد کاری، برنامه هایی را طرح ریزی نمود که تأثیر ماندگاری تری داشته باشد. در این جلسه دکتر شمس الدینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس شفیعی رئیس دانشکده امام رضا (ع)، دکتر محمودی رئیس دانشگاه پیراپزشکی ،دکتر صادقی دبیر ستاد از فرمانداری ،رضا کشاورنماینده دانشگاه دولتی،سرهنگ امید نصیبی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و سپاه ،سید احمد حسینی مسئول بسیج ، یزدانی از اداره اطلاعات در این جلسه حضور داشتند. آذین بندی و فضا سازی دانشگاه ها به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران،غباررویی و عطر افشانی گلزار شهدا، پیاده روی و کوهنوردی بالای تپه نورالشهدا و برگزاری زیارت عاشورا ، برگزاری پخت غذای سنتی در دانشگاه پیام نور مرکز ممسنی توسط دانشجویان انجمن حسابداری و حضور منسجم و با شکوه در راهپیمایی عظیم 22 بهمن از مهمترین برنامه های پیشنهادی کمیته بود که با بحث و تبادل نظرات اعضا به تصویب رسید.
   تاریخ: ۱۴:۳۱ - ۱۰/۱۱/۱۳۹۶   بازدید: ۱

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ